Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda Espirito Santo do Pinhal liggen op 25 minuten wandelafstand van Igreja de Sao Joao Batista. Dit appartement van 39 m² omvat wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Het gemeentemeer van Espírito Santo do Pinhal ligt op 3 km afstand van dit 1-badkamer appartement.
Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda hebben een balkon en is ingericht met moderne faciliteiten zoals breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders om uw verblijf nog aangenamer te maken. Deze accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.
Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een complete keuken met een koelkast en keukengerei. Een eettafel zorgen voor een aangename eetervaring. Een Zuid-Amerikaanse keuken wordt geserveerd in Churrascaria Deoclecio, gelegen binnen 13 minuten lopen hiervandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja de Sao Joao Batista2,2 km
- Theatro Avenida2,3 km
- Escola Estadual Dr. Almeida Vergueiro2,1 km
- Praca da Independencia2,4 km
- Estádio Municipal Fernando Costa2,6 km
- Santuário de Santa Luzia2,1 km
- Igreja Matriz do Divino Espírito Santo2,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos121 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Alleen volwassenen
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda over parkeergelegenheid?
Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda heeft privé-autoparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda?
Studios Leme 11-Ideal Para Casal Com Ar Condicionado E Varanda bestaat uit 39 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in dit appartement verblijven?
Dit appartement biedt plaats aan maximaal 2 gasten.